Agendapunt
Webinar: monitoring en dashboards t.b.v. duurzaamheidsrapportage
Gekoppeld aan de duurzaamheidsdata voor de CSRD
Op 24 april rond de lunch (12:00-13:00) vindt de gratis online webinar ‘monitoring en dashboards t.b.v. duurzaamheidsrapportage’ plaats. Deze webinar is in samenwerking met Global Sustainable Enterprise System (GSES) ontwikkeld om de bouwtoeleveringsketen te helpen bij het digitaal overzichtelijk maken van duurzaamheidsrapportage van je stakeholders en die van je eigen onderneming.
Tijdens de webinar wordt ingegaan op hoe deze gegevens te verkrijgen, monitoren en hoe je als onderneming slimme dashboards kunt gebruiken rond ESG-thema’s. Dit met als doel dat we zowel handelaren als producenten helpen bij het efficiënt delen van deze gegevens. Hiermee proberen we als branche te voorkomen dat elke individuele organisatie onnodig veel gegevens handmatig gaat verwerken.
Spreker: Kelly Ruigrok - Founder & CEO, Global Sustainable Enterprise System (GSES System)
Voor wie: Bouwtoelevering (leveranciers & handelaren)
Aanmelden
Aanmelden kan door te mailen naar Ad Blokker - a.blokker@hibin.nl o.v.v. volledige naam, bedrijf, functie en mailadres. Enkele dagen voor het webinar ontvang je de Teams link.
Wanneer: | 24 april 2024 |
Tijd: | 12.00 - 13.00 uur |
Waar: |