Bluepapers ShoppingTomorrow 2025 nu te downloaden
14.10.2025 / Netwerk Bouwtoelevering, Minder primaire grondstoffen, Digitalisering,

Bluepapers ShoppingTomorrow 2025 nu te downloaden

Bluepapers ShoppingTomorrow 2025 nu te downloaden

Jaarlijks vindt het Shopping Today evenement plaats waarbij e-commerceprofessionals uit het hele land samenkomen. Afgelopen donderdag 9 oktober vond het plaats in DeFabrique in Utrecht. Dit is tevens het belangrijke moment van ShoppingTomorrow om haar nieuwste publicaties – genaamd Bluepapers – te onthullen.

De reeks Bluepapers is gemaakt voor e-commerceprofessionals en staat vol toepasbare inzichten, stappenplannen en voorbeelden. Thema’s als AI en data, B2B-e-commerce, PIM-ontwikkelingen, duurzaamheid/circulariteit, consumentengedrag en internationalisering komen helder en praktisch aan bod. Menig e-commerce specialist heeft hier zijn of haar kennis mee verrijkt en toegepast binnen organisaties.

Goed om te weten: namens Hibin is Ad Blokker (Programmamanager Maatschappelijke Opgaven) eveneens actief in een projectgroep. Zo borgen we dat de ontwikkelingen én de belangen van de bouwmaterialengroothandel worden meegenomen en dat de inhoud goed aansluit op onze keten.

Download de bluepapers

Auteur Mike Blokker