11 nov 2025 11:00 - 10 feb 2026 12:00

Basiskennis Bouwlogistiek

Cursusdatum: Van 11 november 2025 tot 10 februari 2026
Tijd:11:00 12:00
Waar:Online, ,
Programma
11:00 - 12:00 (11 november 2025)
Basiskennis Bouwlogistiek
Docent:Gerrit Lebbink (Gerrit)
11:00 - 12:00 (09 december 2025)
Basiskennis Bouwlogistiek
Docent:Gerrit Lebbink (Gerrit)
11:00 - 12:00 (13 januari 2026)
Basiskennis Bouwlogistiek
Docent:Gerrit Lebbink (Gerrit)
11:00 - 12:00 (10 februari 2026)
Basiskennis Bouwlogistiek
Opbouw opleiding In deze opleiding leer je meer over onderwerpen die de basis vormen van de bouwlogistiek in de bouwmaterialenhandel. De onderwerpen die aan bod komen zijn de supply chain, bouwlogistiek, verkoop van logistiek, goederenontvangst, magazijnbeheer, orders verwerken, transportmiddelen en retourstromen. De opleiding is opgedeeld in een aantal blokken die afzonderlijk van elkaar te volgen zijn. Je kunt er dus ook voor kiezen om alleen de blokken te volgen die je wilt volgen. Elk blok bestaat uit informatie, onderzoek, verwerking en reflectie. Door praktische opdrachten uit te voeren in het bedrijf waar je werkt, kun je de lesstof gemakkelijk integreren in de kennis en ervaring die je al hebt. Je wordt ondersteund door een leercoach van Hibin Opleidingen. In de digitale leeromgeving zie je wie dat is, je kunt via het systeem berichten sturen naar je leercoach of om feedback vragen. De leercoach monitort ook je voortgang. In de praktijk, dus in het bedrijf, word je ondersteund door je werkplekbegeleider. Doelgroep Basiskennis Bouwlogistiek is geschikt voor alle medewerkers in de bouwmaterialenhandel, van logistiek medewerker tot verkoopmedewerker en manager. Studiebelasting De studiebelasting van elk blok is ongeveer 3,5 uur. Dit is natuurlijk afhankelijk van je voorkennis en ervaring, als je er al veel ervaring mee hebt, zul je er sneller door heen gaan. Certificering Je kunt een certificaat ontvangen voor Basiskennis Bouwlogistiek. Hiervoor moet je minimaal 6 blokken hebben afgerond. Je kunt dan een eindgesprek aanvragen met de leercoach. Hierin bespreek je twee voorbeelden uit je beroepscontext. Je bereidt dit voorbeeld voor in een werkplekopdracht. Als je het eindgesprek met een voldoende (6 of hoger) hebt afgerond, ontvang je een certificaat.

De kans bestaat dat je al een Hibin account hebt. Log direct in. Dit helpt ons de registratie te bespoedigen. Indien ‘onbekend' of 'geen account’, vul dan je gegevens hieronder in.

Fout in de captcha!
Er is een fout opgetreden bij het opslaan van uw gegevens (server)
Er is een fout opgetreden bij het opslaan van uw gegevens
Uw gegevens zijn verzonden

Hartelijk dank voor je aanmelding.

Binnen enkele minuten ontvang je automatisch een bevestiging. Niet ontvangen neem dan contact op via info@hibin.nl o.v.v. naam, organisatie en eventueel bijzonderheid.

Evenement delen? Gebruik de onderstaande link:
https://hibin.nl/professionaliseren/opleidingen/opleidingskalender/cursus?id=459

Nog iemand aanmelden?
Inschrijven

Een ogenblik geduld a.u.b. uw aanvraag wordt verwerkt.
U heeft al een gebruikersaccount met het e-mailadres:
Deelnemer
Deelnemer functie
Organisatie gegevens
Contactpersoon leidinggevende
Contactpersoon HR
Werkplekbegeleider
Bijzonderheden
Cursusprijs
Ondertekening